Firma doradcza neocom

Wykorzystując dotychczasowe doświadczenia chcemy skutecznie wspomagać rozwój biznesu naszych Klientów przekazując najwyższej jakości wiedzę i technologie informatyczne. Nasz główny cel to ochrona informacji.

pn.-pt.  10.00-16.00
Live Help
(pn.-pt. 10.00-16.00)


sprawdź i zabezpiecz swój system


oprogramowanie
dokumentacje


kontakt

 
Wartość
Wraz z dynamicznym rozwojem globalnej gospodarki skutecznie wspomaganej przez najnowocześniejsze technologie informatyczne i internetowe w szybkim tempie wzrasta ilość przetwarzanych i gromadzonych informacji. To właśnie szeroko rozumiana informacja (dane) stanową największą wartość we współczesnej firmie – bez względu na jej skalę i rynek na którym działa. Informacja to przede wszystkim relacje z klientami, dostawcami, strategie, plany, historia, analizy, dane księgowe, finansowe, logistyczne. Każda firma posiada własne, specyficzne zasoby wiedzy, których zniszczenie lub kradzież spowodować może ogromne straty. Oczywiście szacowanie ich na podstawie konkretnego zdarzenia - faktu utracenia danych to dopiero początek przykrych konsekwencji. Bardzo niebezpieczne są skutki długookresowe, które owszem pomagają budować zyskowne i stabilne przedsięwzięcia biznesowe ale nie nam, lecz konkurencji.
 
  Doświadczenie
Realizujemy projekty audytorskie, wdrażamy technologie w zakresie bezpieczeństwa systemów, ochrony antywirusowej a także kryptografii. Przekazywana przez nas wiedza budowana jest na gruncie bogatych, wieloletnich doświadczeń. Uczestniczyliśmy w procesie tworzenia nowych standardów bezpieczeństwa m.in. w oparciu o rozwiązania firmy Vasco Data Security. Produkty te znamy najlepiej i najdłużej w Polsce. Jako pierwsi w kraju przygotowywaliśmy nowoczesny system zabezpieczeń oparty na tokenach Digipass dla pierwszej komercyjnej aplikacji bankowości elektronicznej. W ciągu kilku ostatnich lat, zapewniając profesjonalne wsparcie techniczne i handlowo-logistyczne dostarczyliśmy wielu podmiotom kilkadziesiąt tysięcy takich urządzeń.
  Strategia
Chroniąc cenne informacje naszych Klientów pomagamy wyprzedzać konkurencję na trudnych i wymagających rynkach zmieniających się z prędkością Internetu.
 
 
Rozwój
Uczymy się dla naszych Klientów. Poszukiwanie i poznawanie nowych, wartościowych technologii połączone z poznawaniem najnowszych trendów w zakresie zarządzania, marketingu i ekonomii pozwala nam budować nie tylko wysokiej jakości rozwiązania informatyczne, ale przede wszystkim dostrzegać potrzeby Państwa Klientów i skutecznie je zaspakajać.
  Narzędzia
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy bez względu na skalę projektu potrafią zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom jakości i skuteczności oferowanych rozwiązań. Dostarczamy zarówno oprogramowanie jak i zabezpieczenia sprzętowe. Każda nowa technologia zanim trafi do naszego Klienta jest testowana i weryfikowana.